Osobliwości

Q&A – o co pytacie wujka Google #1

10 April 2016

Przeglądając dziś hasła, po których trafiacie na mojego bloga, zauważyłam, że pojawia się tam wiele pytań, a także stwierdzeń, które mogą sugerować, że macie problemy, z którymi nie możecie sobie poradzić. Postanowiłam, że przybędę Wam z pomocą i odpowiem na niektóre z nich. Oczywiście opierając się na fachowej literaturze, swoim własnym doświadczeniu i badaniach amerykańskich naukowców.


 

5

I pewnie zastanawiasz się jak to rozwiązać, hm? To dość proste. Musisz urodzić w młodym wieku. Wczesne macierzyństwo – serdecznie polecam, pisałam o tym całkiem niedawno. Jednak jeśli jesteś już w wieku, który może być ku temu przeszkodą, to sprawa odrobinę się komplikuje. Bądź dobrej myśli, naukowcy cały czas pracują nad wehikułem czasu, dzięki któremu będziesz mogła wrócić do przeszłości i urodzić w odpowiednim wieku. A jeśli to się nie uda, to zawsze pozostaje jeszcze próba hibernacji. W filmie “Seksmisja” powinnaś znaleźć inspirację. Zachęcam Cię do samodzielnego poszukiwania informacji na ten temat.


11

Już spieszę z pomocą. Mam nadzieję, że któraś z moich propozycji wyda Ci się atrakcyjna. Pierwsza, to zdziwiona (zdjęcie zrobione z zaskoczenia), drugie to wkurzona myślicielka, trzecie to klasyczy duck-face (odradzam), a czwarte – najbardziej pospolite en face.

collage


9

Według łącznika ze “Stawki większej niż życie”, najlepsze kasztany są na placu Pigalle. Proponuję spróbować tam.

B40uMaJIYAEZ1ka


7

Być może dlatego, że niektórzy prezentują się na zdjęciach jak kryminaliści. Na przykład ja. Uśmiech czasami ratuje sytuacje. Ale spójrz tylko na takiego Tumulca – wyobrażasz go sobie z uśmiechem? Dlatego właśnie jednym każą, a innym nie.

Legia5


 4

Na pewno nie: dobrze, że masz ładną buzię czy ważne, że masz piękną duszę. Ale możesz spróbować z czymś w stylu: masz fantastyczną czerwień wargową albo Twoja głowa ma idealny kształt. Ostatecznie miłe mogą okazać się również słowa masz ładny uśmiech czy chociażby jesteś super.


13

Wiesz co? Wcale się nie dziwię. Jeszcze przypadkiem schudniesz, albo poprawisz sylwetkę i co wtedy? Masakra. Żarty na bok – ja doskonale Cię rozumiem. Sama się bałam, ale ten strach wcale nie ma żadnego uzasadnienia. Na siłowni wszyscy są mili, uśmiechają się do Ciebie, pomagają poprawnie ćwiczyć i w ogóle to ma same plusy (jeśli zapytasz znajomych, to na pewno polecą Ci jakieś fajne i przyjazne miejsce). Ja, grubasek, też swego czasu często siłownię odwiedzałam. Nie ma się czego bać! Go go go!


 12

kapiel w oleju

Koniec dzisiejszego Q&A postanowiłam rozluźnić zagadką, na którą właściwie chyba nie mam innej odpowiedzi, niż tylko: bo kąpałaś się w oleju? #heheszki #alesuche #dajciewody

 

You Might Also Like