Geek Girl

Wiedźmin 3 – jak wygląda jedzenie z gry w rzeczywistości

4 February 2016

Wiedźmin, który sporo podróżuje lub jest akurat w trakcie jakiegoś wiedźmińskiego zlecenia musi być dobrze wyposażony. Wiadomo, że podstawą dla wiedźmina są eliksiry, odwary i medytacja. Jednak czasami, aby trochę się zregenerować przydaje się zwykłe ludzkie jedzenie.

Można je znaleźć w przydrożnych chatach, otrzymać od napotkanych ludzi (np. w zadaniu “Patelnia jak nowa”) lub po prostu kupić u któregoś z kupców. Wybór jest dość spory, a samo jedzenie możemy podzielić na kilka kategorii: mięso, owoce, ryby, kanapki, pieczywo + dodatki.

Postanowiłam przedstawić kilka tych najczęściej spotykanych i odtworzyć je w rzeczywistości. Alkohole zostawiłam sobie na inny wpis, a trzeba przyznać, że jest ich dość sporo – piwa, wina, nalewki i inne.

To na co można trafić najczęściej, to oczywiście surowe mięso. Wystarczy przejść się po lesie, zabić kilka dzikich psów albo wilków, a nasz ekwipunek będzie pełen psiego sadła, wątroby oraz surowego mięsa. Za to wystarczy odwiedzić kilka chat, żeby uzbierać pierożki, kanapki z kurczakiem, mleko, butelki wody albo udka z kurczaka. Później pojawiają się też takie rzeczy jak chleb, oliwki, pieprz, plastry miodu, ryby, a nawet potrawka z baraniny.

Jak mogłoby wyglądać wiedźmińskie jedzenie w rzeczywistości? Zobaczcie sami:

1

UDKO Z PIECZONEGO KURCZAKA

2

CHLEB

3

PIECZONE JABŁKO

4

SUSZONE OWOCE I ORZECHY

15

PIEPRZ

6

KANAPKA Z SZYNKĄ

9

KANAPKA Z KURCZAKIEM/KANAPKA Z PIECZONYM KURCZAKIEM

10

SMAŻONE MIĘSO

11

SOK MALINOWY

12

SUROWE MIĘSO

14

ZIEMNIAKI/PIECZONE ZIEMNIAKI/KAWAŁKI ZIEMNIAKÓW

13

MASŁO BANDALURA


 ZOBACZ TEŻ PRZEPIS NA WOŁOWINĘ W CYNAMONIE I GOŹDZIKACH KEIRY METZ

collage

stol223

 

You Might Also Like