Blog

Od czego zacząć?

23 December 2010

Cześć,

zanim zaczniesz zwiedzanie, przeczytaj kilka słów O MNIE. Znajdujesz się na moim kawałku internetowej przestrzeni, na moim blogasku nad którym pracuję już od trzech lat. Początkowo był to blog kulinarno-filmowy, ale ewolucja przemieniła go w bloga kulinarnego z naciskiem na inne dziedziny (nie tylko jedzeniem człowiek żyje, prawda?). Chciałam pokazać się od drugiej strony, zaprezentować moim Czytelnikom mnie jako osobę, która nie spędza całego swojego wolnego czasu tylko w kuchni i przed telewizorem. I właśnie dlatego powstało miejsce, na którym właśnie jesteś.

Specjalizuję się w przygotowywaniu potraw inspirowanych filmami. Jeśli interesuje Cię niebieska zupa Bridget Jones, albo shake waniliowy z Pulp Fiction to koniecznie musisz zobaczyć listę przepisów. Zebrałam całkiem sporo filmowych przepisów, a lista stale się powiększa. Znajdziesz tu również przepisy na dania inspirowane książkami i grami.

Chcę pokazać Ci również, jak wygląda moje życie nie tylko od kuchni. Wśród kategorii mojego bloga znajdziesz teksty o dziecku, o podróżach, relacjach międzyludzkich i ogólnie moim stylu życia (lajfstajlu, jou).

Przyjemnego zwiedzania! 😉

 

You Might Also Like